Piala FA 2019


Pusingan Kelayakan
16 Feb, Sabtu
Kuching FA 0-0 Armed Forces FC
Raja Permin FC 3-5 Klasiko FC
Banggol Tokku FC 4-1 SA Utd
Southern FC 1-4 Kelantan Utd FC
Kuatagh FC 0-2 FC Pemanis
PIB FC 5-0 Ampang Utd FC
MPKJ FC 2-1 Kingstown Klang FC
17 Feb, Ahad
XBBSB FC 0-4 MOFAH FC
ISMA FC 0-6 Penjara FC
Glory Utd FC 2-3 Ultimate FC
Newbies FC 1-5 Protap FC
Shah Alam Antlers 0-1 Real Chukai FC
KSR Sains 4-2 Markless ST
DDM FC 0-1 SAMB FC
Kg Raja Uda FC 2-1 MPPD
Blastier Galicia FC 1-3 Jerantut FA
Tun Razak FC 1-1* Puchong Fuerza FC
Rawang City FC 1-17 Batu Dua FC
* Tun Razak FC menang penentuan sepakan penalti 4-3

Pusingan Pertama
2 Mac, Sabtu
MPKJ FC 0-8 Kelantan Utd FC
PIB FC 2-1 Real Chukai FC
FC Pemanis 0-3 Kuching FA
MD Besut FC 1-2 Jerantut FA
Kg Raja Uda FC 0-2 JBFA
Protap FC 2-1 Banggol Tokku FC
Batu Dua FC 2-1 Klasiko FC
3 Mac, Ahad
Penjara FC 6-3 MOFAH FC
Ultimate FC 2-1 KSR Sains
Tun Razak FC 3-1 SAMB FC

Pusingan Kedua
2 Apr, Selasa
Kuching FA 0-1 Felda United
PDRM tunda Sarawak
UKM FC 5-1 Protap FC
Kelantan 0-3 Selangor
Terengganu 5-0 Ultimate FC
Jerantut FA 3-0 JBFA
3 Apr, Rabu
Batu Dua FC 1-2 PKNP FC
Pulau Pinang 1-0 Penjara FC
Kuala Lumpur 3-0 Tun Razak FC
Kedah 3-2 Selangor Utd
PKNS FC 3-2 Melaka Utd
Pahang 4-0 PIB FC
UiTM FC 0-2 PJ City
Kelantan United 1-0 Sabah
Perak 2-1 Negeri Sembilan
9 Apr, Selasa
PDRM 5-2 Sarawak
* Johor Darul Ta'zim diundi mendapat 'bye' kerana kurang satu pasukan setelah Perlis tersingkir daripada Liga Malaysia

Pusingan Ketiga
16 Apr, Selasa
Selangor 1-2 Felda Utd
Kelantan Utd 1-3 Terengganu
Kedah 2-0 PJ City
P. Pinang 2-4 K. Lumpur
17 Apr, Rabu
UKM 0-1 Pahang
PKNP 3-2 PDRM
Johor DT 0-1 PKNS
Jerantut FA 1-2 Perak

Suku Akhir 1
30 Apr, Selasa
K. Lumpur 3-3 Felda Utd
PKNP 0-0 Perak
PKNS 1-3 Kedah
1 Mei, Rabu
Terengganu 2-1 Pahang
Suku Akhir 2
10 Mei, Jumaat
Pahang 4-0 Terengganu
Kedah 1-1 PKNS
11 Mei, Sabtu
Perak 2-1 PKNP
Felda Utd 0-0 K. Lumpur
Separuh Akhir
Jun
Pahang lwn Perak
Kedah lwn Felda Utd
Pemain Pasukan Gol

Facebook

Twitter